Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

3Ple Centrum, Košice

Základné informácie
Bezplavková zóna:Áno
Vstupné:8€ / hodina
Otváracie hodiny:10:00 – 21:00
Web:http://3plecentrum.sk/

3Ple centrum sa nachádza v priestoroch obchodného centra Optima, s parkovaním pre to nie je žiaden problém. Centrum sa skladá z posilňovne, wellnessu a solária (všetko je samostatne oddelené).

Booking.com

3Ple centrum bol postavený len nedávno, a to je aj vidieť. Vybavenie aj zariadenia sú nové, priestory moderné a príjemne usporiadané.

3ple-wellness

Pri vstupe do wellnessu dostanete uterák, plachtu aj zásteru. Personál je milý a pri prvom vstupe sa nás pýtal, či sme už vo wellnesse boli a vysvetlili nám základné pravidlá. Od vtedy si nás už pamätajú 🙂 Veľmi radi sa tam stále vraciame.  

Wellness je veľmi pekný už na pohľad, nachádza sa v ňom všetko, čo v správnom wellnesse má byť. Atmosféru dotvára príjemné prítmie a relaxačné tóny. Doménou je 10 miestna vírivka, ktorá Vás očarí hneď pri vstupe. Má hviezdicový tvar, 6 miest je prispôsobených na ležanie a 4 na sedenie. Vírivka funguje aj na princípe vzduchu (robí bublinky), aj na princípe vodných trysiek (masíruje).

K dispozícií máte stále džbány s vodou a teplý čaj. Nachádza sa tu suchá fínska sauna, parná sauna, parná soľná sauna, bylinková sauna a infrakabína. Sauny majú dostatočnú kapacitu. Rovnako tu nájdete Kneippov chodník, ochladzovací bazénik, vedro so studenou vodou, aj ľadovú drť na schladenie. K dispozícií je niekoľko vyhrievaných lehátok aj tých z umelého ratanu. Nachádza sa tu aj odpočívacia miestnosť s ďalším priestorom na oddych. Samozrejmosťou je WC a sprchy.
3ple-wellness3

Hodina vo wellnesse stojí 8€ a treba si túto hodinu aj prísne strážiť. Hodina sa začína počítať až po prejdení cez terminál, ktorý sa nachádza za šatňou. Čas na prezliekanie teda máte neobmedzený, no vo wellnesse je dôležité neprekročiť ani sekundu- započíta sa vám totiž ďalšia hodina. Každá ďalšia hodina stojí taktiež 8€.

Pri kúpe permanentky do posilňovne je vstup do wellnessu za 4,50€. Ak ste z Košíc a zvyknete zájsť dofitka, ale aj do wellnessu, je finančne veľmi zaujímavá alternatíva.3ple-wellness2

Jedinou nevýhodou v tomto wellnesse je cena. Na hodinu je to totiž nadpriemerná suma a zároveň 60 minút väčšinou nestačí- stále si kontrolujeme čas a ak chceme stihnúť náš saunový “rituál”, máme čo robiť, aby sme to stihli.
V každom prípade však 3Ple odporúčame všetkými 10timi, stojí za to ho vyskúšať.

Zdroj obrázkov: http://www.3plecentrum.sk/galeria/

Diskusia k článku

komentár/-e