Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel Alibaba, Humenné

Základné informácie
Bezplavková zóna:Áno
Vstupné:PO-PIA 11:00 – 16:00: 7€ / 3 hod
PO-PIA 16:00 – 22:00: 10€ / 3 hod
SO-NE+sviatky 09:00 – 22:00: 10€ / 3 hod
Otváracie hodiny:PO-PIA: 11:00 – 22:00
SO-NE+sviatky: 09:00 – 22:00
Web:http://hotelalibaba.sk/

 

Booking.com

Hotel Alibaba v Humennom má, ako v súčasnosti už každý lepší hotel, aj wellness. Z vonku to vyzerá ako prístavba, nakoľko wellness s fitness centrom sú akoby samostatná “budova”. Wellness nie je v „pivničných“ priestoroch a vďaka preskleniu je vo wellnesse počas dňa takmer denné svetlo. Čo je škoda, teda aspoň pre nás, preferujeme prítmie.

pohľad z vírivky

Wellness za 7€ na 3 hodiny je zatiaľ najlacnejšie, v akom sme boli. Vychytali sme však sviatok, kedy je cena za 10€, ktorá platí aj pri vstupe počas všedných dní po 16-tej hodine, stále však cenovo vedie.

Wellness obsahuje taký zdravý základ: fínska a parná sauna, ochladzovací bazén, sprchy a vírivku. Lehátka sú nevyhrievané, látkové.

wellness-humenne-hotel-alibaba-lehatka

Z priestoru je cítiť novotu, čo je určite pozitívum – najmä v kombinácii s takouto férovou cenou. Aj napriek tomu sme sa tu necítili útulne 🙁 . Určite k tomu prispieva aj prebytok svetla, ale aj dispozícia. Je to v podstate jedna miestnosť – ak sa chcete niekam „zašiť“, tak jedine na WC 😀 . 

wellness-humenne-hotel-alibaba

Saunám sa nedá čo vytknúť, ochladzovací bazén super – to stačí, že je. Vírivka sa nám však páčila veľmi. Bola 6 miestna a fungovala na vodných tryskách, nie vzduchových (z trysiek teda šľahala voda, nie bublinky) s ideálnym tlakom. Príjemne pomasírovala. Zároveň je nad ňou umiestnená TV, na ktorej sa striedajú obrázky z rôznych kútov sveta, preto s kúskom predstavivosti sa môžete cítiť ako napríklad na Maledivách 😀 . Premietanie v TV by sa dalo premyslieť lepšie, ale za nápad palec hore.

wellness-humenne-hotel-alibaba-virivka

Wellness v hoteli Alibaba obsahuje presne to, od čoho by každé wellness malo začínať. (samotné slovo wellness by podľa mňa malo znamenať: fínska sauna, parná sauna, sprcha, ochladzovací bazén a vírivka- ak niečo z toho chýba, už by to wellness byť nemalo, skôr len niečo ako vitálne centrum, alebo len jednoducho SAUNA 😀 ). Nie je to však z tých centier, za ktorými sa oplatí cestovať. My sme to spravili, lebo to máme v DNA 🙂 . Skôr je Alibaba vhodná, ak ste v okolí a chcete sa len technicky vysaunovať. Ak už hľadáte niečo na „komplexný“ relax, nejakú oázu pokoja, zamierte skôr do neďalekého Hotela Zelená lagúna na Domaši, prípadne do Thermalparku na Šírave.

Zdroj obrázkov: http://hotelalibaba.sk/fotogaleria/wellness-fitness

Diskusia k článku

komentár/-e