Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel International****, Veľká Lomnica

Základné informácie
Bezplavková zóna:sauny áno, bazény nie
Vstupné:9€ / 1 hod (PO-ŠTV)
10€ / 1 hod (PIA-NE)
Otváracie hodiny:15:00 – 22:00
Web:https://international.sk

Skutočne som sa potešil ďalšiemu objavu, ktorý je cenovo prístupný a otvorený do 22:00. Ide o Hotel International, pri golfovom areáli vo Veľkej Lomnici. Lokalita tiež super, hneď pri hlavnom ťahu z lyžovačky v Tatranskej Lomnici 🙂
Cenník je len na 1 hodinu, takže to ide lineárne, za každú začatú hodinu. Navyše k hodine máte 20 minút na prezlečenie a sprchu, takže ak si to rozumne zadelíte, máte k dispozícii cca hodinu aj desať minút.

Booking.com

hotel-international-bazen

Prišli sme ako vždy, na blind bez objednania, ale nebol to vôbec problém. Až sa sem vyberiete, nezabudnite si plavky, do bazénov ich budete potrebovať. Plachtu s uterákom dostanete.

V hale s bazénom a prvou vírivkou je cez presklenie nádherný výhľad na Tatry. Samozrejme, v závislosti od času a počasia 🙂

hotel-international-virivka

hotel-international-vyhlad

Najmä v chladnejšom období padne vhod aj vonkajší bazén s teplou vodou a prvkami vírivky. Hneď vedľa je aj jazierko, ale len okrasné.

hotel-international-vonkajsi-bazen

Toto bola bazénová, a teda plavková časť. Saunová zóna je oddelená a tá už je bezplavková. Nájdete v nej tri základné sauny: suchú fínsku, parnú a infrasaunu.

hotel-international-finska-sauna

Okrem toho je tu ďalšia vírivka, v rámci oddychovej zóny aj vyhrievané lehátka.

hotel-international-oddychova

Našťastie, nechýba ochladzovací bazén. Ten je vonku a od vonkajšieho bazéna je oddelený stenou, takže pri ochladzovaní máte súkromie. Jazierko pri vonkajšom bazéne, žiaľ, nie je určené na ochladzovanie (ako napr. jazierko v Permone).

Osobne sa mi tu veľmi páčilo, z troch dôvodov:
-fajn cena (síce na tri hodiny už je to dosť drahé, ale mne osobne hodina, resp 1:10 na saunovanie postačuje: 2x fínska, oddych, chvíľu v parnej a bazén/vírivka)
-super lokalita (výhľad na Tatry)
-vo wellnesse mi nič nechýbalo a zároveň som sa tam cítil naozaj príjemne, páčilo sa mi doladenie (obklady, farby, doplnky)
Za zmienku stojí aj fakt, že otvorené je do 22:00. Keď sme tu boli my (nedeľa večer), vôbec nebolo plno. Ale to je asi individuálne, ako sa podarí vychytať. Odporúčame!

Zdroj obrázkov: https://www.international.sk/rs/12/galeria/#wellness

Diskusia k článku

komentár/-e