Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel Javorna, Drienica

Základné informácie
Bezplavková zóna:nie
Vstupné:11,60€ / 2 hod
Otváracie hodiny:do 21:00, časy v aktuálnom týždni nájdete na webe
Web:http://www.hoteljavorna.sk

Drienica pri Sabinove – ak túto obec poznáte, tak pravdepodobne kvôli lyžiarskemu svahu. Vzhľadom na to, že v blízkom okolí veľa svahov nie je, tak tento je celkom fajn, aj pre začiatočníka a zabaviť sa tu dokáže aj skúsenejší lyžiar. Občas sem vybehneme na večerné lyžovanie. To, že tu je aj bazén s wellnessom sme si doteraz nevšimli/neuvedomili a v podstate sme sa o to ani veľmi nezaujímali.

Booking.com

Tento príspevok bude veľmi stručný, po obsahovej, ale aj po vizuálnej stránke. V skratke:
V cene vstupného je 2 hod wellnessu a neobmedzený vstup k 25m bezénu.

wellness-drienica-bazen

Vo wellnesse je suchá sauna, infra sauna, parná sauna, soľná inhalácia, eukalyptová inhalácia, odpočinková miestnosť, vírivka, ochladzovacie vedro, sprchy a ochladzovací bazénik spolu s teplejším bazénikom. Soľná a eukalyptová inhalácia síce nie sú sauny, ale v hodnotení ich medzi sauny zarátam.

wellness-drienica-ochladzovaci-bazen

V celom objekte zastal čas v 90tych rokoch. Od tých čias sa tu podľa mna menia jedine štádia amortizácie. Čiastočne tomu aj rozumiem, ak by sa tu malo čosi rekonštruovať, tak by kameň na kameni neostal, čo by znamenalo investíciu minimálne v rádoch státisicov eur, ak nie miliónov. Návratnosť takejto investície je v týchto končinách otázna.

wellness-drienica-virivka

Na fotkách to vyzerá ešte celkom OK – síce dobovo, ale zachovalo. Realita je trošku iná, zub času je badateľný každým pohľadom. Veľmi rád by som aspoň niečo pozitívne vyzdvihol, ale naozaj neviem. Všetko (od šatne, cez sprchy, až po bazén a každý kút wellnessu) je staré a vypoužívané. Nehovoriac o tom, že vo wellnesse bol každý a všade v plavkách, bez sprchy rovno do bazénika.

Radšej by som zašiel pár kilometrov na akýkoľvek iný wellness v Prešove.

Zdroj obrázkov: http://www.hoteljavorna.sk/

 

Diskusia k článku

komentár/-e