Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel Panorama Resort**** Štrbské Pleso, Poprad

Základné informácie
Bezplavková zóna:áno
Vstupné:12€ / 2 hod
Otváracie hodiny:16:00 – 22:00
Web:http://hotelpanorama.sk

Štrbské Pleso je hádam najpopulárnejšou destináciou v Tatrách, sami sem veľmi radi chodievame. Ak zaznie „poďme na kávu do Tatier“, na 90% skončíme tu. Tentokrát nás sem pritiahol Hotel Panorama Resort**** svojimi saunami, respektíve otváracou dobou (do 22hej) a prívetivou cenou. Išli sme len na krátko, preto zohrávala úlohu aj cena. Tých drahších tu máme vytipovaných tiež pár, ale tie si nechávame chvíle, kedy budeme mať viac času.

Booking.com

Ako tomu bolo pri posledných wellnessoch, ktoré sme navštívili, aj tu je vhodné sa objednať aspoň hodinu vopred. Najmä z toho dôvodu, že kapacita je obmedzená, je to ozaj maličký wellness. Ten tu je najmä ako doplnok pre hostí, nie ako hlavná služba (ale je dostupný aj pre neubytovaných).

hotelpanorama-wellness-titulna

Na tejto fotke je v podstate polovica wellnessu. Menovite: sauny, sprchy, toalety a hviezdne nebo (ten modrý kruh). Sauny sú tu tri: fínska, parná, infra. Aj tie sú skôr menšie.

Ochladzovací bazén tu, žiaľ, chýba, čo mňa mrzelo asi najviac. Suplovala ho sprcha, ktorá má len dva režimy – tropický a studený dážď. Škoda, že sem neumiestnili aspoň menšiu ochladzovaciu kaďu.

Zvyšnú polovicu tvorí miestnosť na masáže a oddychová časť s ležadlami a biokrbom.

wellness-strbske-pleso-hotel-panorama wellness-strbske-pleso-hotel-panorama2

Ležalo sa tam príjemne, až sa človeku ani do tej sauny nechcelo. 🙂 Veľká škoda je tiež, že tu nie je aspoň menšia vírivka. Od wellnessu v štvorhviezdičkovom hoteli by sme to očakávali (boli sme ešte pred vstupom upozornení, že vírivka ani bazén tu nie je). Mimo toho je tu naozaj veľmi pekne, všetko je nové a dokonale upravené.

Nie je to miesto, kde by ste sa vybrali na pol dňa, ale na vyhriatie sa po túre či lyžovačke na Solisku, je to ideál. Veľkou výhodou je dlhšia otváracia doba.

Zdroj obrázkov: http://hotelpanorama.sk/sk/wellness-a-zabava/wellness-centrum/

Diskusia k článku

komentár/-e