Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel Yasmin, Košice

Hotel Yasmin sa nachádza, v podstate, v centre Košíc a patrí k tým luxusnejším v meste. 

Booking.com

V skratke: vo wellnesse sa nachádza fínska a parná sauna, sprcha, vírivý bazén a 4 lehátka (ratanové). Pri vstupe obdržíte plachtu, uterák, šľapky a v šatni je k dispozícii výdajník pitnej vody a dve sprchy. Už samotná šatňa a sprchy pôsobia nadštandardne, ale stiesnene. 

Ak by sme ho mali opísať jedným slovom, jednoznačne by dostal prívlastok malý. Čo do vybavenia, ale aj plochy.

Kapacitne je asi tak pre 4-8 ľudí. Počas našej návštevy sme tam boli 5ti, a to už bol problém s lehátkami. V prípade ôsmich návštevníkov je jediný spôsob striedanie sa v rovnakých intervaloch medzi saunami, lehátkami a vírivkou. Čo je veľmi nepravdepodobné 🙂

Sauny sú maličké (najmä fínska), ochladzovací bazénik alebo aspoň vedro chýba.

yasmin-sauny

Pozornosť púta v zemi zapustená vírivka, ktorá bola v mini wellnesse asi najzaujímavejšia.

wellness-hotel-yasmin

Wellness však vyzeral veľmi pekne, je vidno, že pri stavaní hotela si dali záležať aj na detailoch. Čierne mozaikové obklady pôsobia nevšedne, vo výsledku celkom luxusne. Cena 15€ na 2 hodiny je však v pomere s vybavením wellnessu vysoká.
Aj napriek tomu sme radi, že sme ho vyskúšali. Wellness je otvorený do 10tej, takže veľmi vhodné pre pracovne vyťažených ľudí (nevyhodia vás o pol 10, tak ako v niektorých iných wellnessoch, kde všetko povypínajú 30 minút pred oficiálnym zatvorením).

Zdroj obrázkov: http://www.hotel-yasmin.sk/wellness/

Diskusia k článku

komentár/-e