Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

ZEN Beauty Spa, Ždaňa/Košice

Základné informácie
Bezplavková zóna:Áno
Vstupné:7,5€ / hod; VIP – 36€ / 2 hod / 2 osoby
Otváracie hodiny:UT-NE: 10:00 – 22:00
Web:https://zdana-relax.sk

V rámci „wellnesspotuliek“ po košickom okolí sme zavítali aj do Ždane. Zaujímavé, že hneď vo vedľajšej obci je ďalší wellness (Terra Vitae Wellness Čaňa). Podobne aj v ZEN Beauty Spa v Ždani, je potrebné sa na wellness objednať. Okrem wellnessu  tu pod jednou strechou nájdete aj solárium, posilňovňu, masáže, kaderníctvo a kozmetiku.

Booking.com

My sme boli na hodinku, neplatili sme za VIP, ale aj napriek tomu sme boli sami. Ak to kapacity dovolia, prioritne sa zamestnanci snažia objednávky časovať tak, aby bola každá objednávka „separé“, no 100%nú istotu budete mať jedine ak si objednáte VIP (36€ za dve osoby na 2 hodiny + prípitok).

Tento wellnessík nezapôsobí tým, že tu nájdete všetky „atrakcie“, na ktoré si spomeniete. Je to malý, útulný wellness, ktorý skôr očarí atmosférou a súkromím (s najväčšou pravdepodobnosťou v ňom budete sami). Všetko je čisté, upravené a príjemne zladené (od farieb, cez dispozíciu, absolútne bez výčitky). Ak si to porovnáme s wellnessom v Hoteli Čingov, tak to je nebe a dudy, je tu cítiť novotu.

wellness-zdana

Vybavenie je taký základ – fínska a infra sauna, vírivka, ochadzovacia kaďa, ochladzovacie vedro, sprcha, lehátka a sedenie. V teplejších mesiacoch je, predpokladám, možnosť výjsť aj vonku na terasku. Osobne by som preferoval skôr kombináciu fínskej a parnej sauny, ale do parnej chodievam sporadicky, čiže to nevnímam ako zásadný problém. Naopak, vzhľadom na to, že je to skôr menší wellness, veľmi oceňujem ochladzovaciu kaďu – tá (alebo ochladzovací bazénik) častokrát chýba v oveľa väčších wellness centrách.

Zaujímavosťou je presklená kamenná studňa medzi saunami, ktorá je, mimochodom, aj celkom hlboká 😀

wellness-zdana-studna

Za mňa spokojnosť a myslím, že v týchto priestoroch sa bude každý cítiť príjemne. Aj práve teraz, keď píšem tieto riadky, sa dívam na fotku interiéru a pôsobí to na mňa veľmi ukľudňujúco. Ak budete plánovať relax v nepreplnenom wellnesse v/pri Košiciach, odporúčame zvážiť aj túto možnosť.

Zdroj obrázkov: https://www.facebook.com/zdanarelax

Diskusia k článku

komentár/-e