Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Garni Hotel Relax***, Slnečné Jazerá / Senec

Základné informácie
Bezplavková zóna:
Vstupné:PO – STR: 17€ / 2 hod
ŠTV – NE: 20€ / 2 hod
Otváracie hodiny:PO – STR: 15:00 – 22:00
ŠTV – NE: 10:00 – 23:00
Web:https://hotelrelax.sk

Na západe nie sme veľmi často, v týchto končinách sme stihli vyskúšať zatiaľ iba wellness v aquaparku Senec. Tentokrát sme boli na víkend pri Slnečných jazerách, tak sme si našli niečo poblíž a zakotvili sme vo wellnesse Hotela Relax***. Na začiatok spomeniem, že je potrebné sa hodinu vopred objednať. Vstupné pre ubytovaných je o 3€ nižšie a síce to v cenníku nie je, ale nám sa podarilo ísť na hodinku za, ak sa dobre pamätám, asi 10€ na hlavu.

Booking.com

Z fotiek som bol natešený a nevedel som sa dočkať, aj keď som ich neskúmal veľmi podrobne, ani popis na webe. Začali sme kávičkou na krásnej terase s perfektným výhľadom na jazero.

Úvod bol trošku rozpačitý. V šatni som sa snažil najprv rozprestrieť plachtu, ktorú sme „nafasovali“, ale nejak sa mi nedarilo. Otáčam, obzerám, nechápem čo robím zle. Pozerám lepšie – obliečka na vankúš. Nie som zrovna atlét, týmto sa veru neoviniem. Leda tak „na Dobbyho“, ale diery na to prepripravené neboli 😀 . Aj som sa smial, aj som nechápal. Neviem, či je to štandard alebo len slečna narýchlo šáhla na zlú kôpku. Pravdou však je, že rovnakú výbavu dostal aj pár, ktorý prišiel chvíľu po nás. Ďalšie upozornenia od slečny na recepcii boli, že rádio nevie zapnúť, takže budeme bez hudby (to nebol nejaký problém, len konštatujem) a tiež, že nejde vyhrievanie ležadiel. Tie boli celkom chladné a nebolo veľmi príjemné na nich ležať. Ale vyzerali pekne.

wellness-senec-hotel-relax-oddychova-miestnost

Okrem toho sme už prekvapenia nemali. Respektíve, milé prekvapeni bolo to, že sme tam na asi pol hodinku boli sami (začínali sme niekedy medzi 20-21 hod), potom prišiel jeden pár, s ktorým sme sa ale poväčšine míňali (my sauna, oni oddych a opačne). Trošku nevýhoda je pitie – slečna nachytala jeden džbán s vodou, ale po dvoch kolách vo fínskej ho nebolo. Praktickejší by bol nejaký kohútik.

wellness-senec-hotel-relax

Mimochodom, fínska sauna bola poriadne vyhriatá, narýchlo si ani nespomínam, kedy som takúto zažil. Škoda len, že po takomto vyhriatí sa nie je veľmi kde schladiť – nie je tu kaďa, ani ochladzovací bazén. Z toho som bol trošku smutný, keďže fínsku saunu a ochladzovací bazén považujem za esenciálne záležitosti wellnessu. Ochladenie jedine v sprche. Zvyšné sauny sme prebehli len narýchlo vyskúšať – infra a tri rôzne parné, každá v inom štýle. Tie ale stoja za ukážku:

wellness-senec-hotel-relax-parna

parna-sauna-hotel-relax

nora-hotel-relax

V tej poslednej bola úplná tma. Neviem, či nechtiac alebo zámerne, ale páčilo sa mi to. Len bolo treba ísť opatrne, trošku poslepiačky, krok po kroku rukami napred.

Keď som si narýchlo pozrel fotky hotela, jeho okolia a nejaké obrázky z wellnessu, dúfal som, že tu bude nejaká vonkajšia vírivka. Žiaľ, vírivka tu nie je vôbec a ani sa nedá výjsť vonku.

Zdroj obrázkov: https://hotelrelax.sk/fotogaleria-wellness/

Diskusia k článku

komentár/-e