Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

4 ELEMENTS AQUA, Atrium Hotel, Nový Smokovec

Základné informácie
Bezplavková zóna:Nie
Vstupné:12€ / 3 hod; 20€ / celý deň
Otváracie hodiny:PO: 14:00 – 24:00
UT-NE: 10:00 – 24:00

Atrium Hotel v Novom Smokovci (pokračovanie Starého Smokovca) je môj obľúbený kvôli otváracím hodinám. Možností ísť niekam po 20tej je naozaj minumum, väčšinou sú takéto zariadenia do 21:00, výnimočne do 22:00. Naozaj mi nenapadá žiaden iný wellness alebo aquapark/kúpalisko, ktoré by bolo otvorené štandardne do polnoci. Som z toho trošku smutný, pretože práve to je čas, kedy mám najčastejšie spontánne nápady tohto charakteru. Očividne som asi jeden z mála… Nevadí (teda mne vadí, ale s tým nič nenarobím), aspoň jedna možnosť tu zatiaľ je. Ak mávate podobné chúťky, ísť sa niekam vymočiť (veď viete ako to myslím 😀 ) po 22:00, tak odporúčam smer Nový Smokovec.

Booking.com

Konkrétne 4 ELEMENTS AQUA – bazénový komplex, je taký hybrid, nie je to regulérny wellness, ale myslím, že na tento web patrí oprávnene. V Atrium Hoteli je v samostatnej časti 4 ELEMENTS WELLNESS – Vitálny svet, v ktorom sme boli tiež, ale o tom samostatne. Vstupné je možné zakúpiť do zóny Aqua, Wellness alebo do oboch zároveň. Ceny uvedené v tabuľke na začiatku sú len do zóny Aqua.

atrium-hotel-bazeny

Nie je to obrovské ako Aquacity alebo Tatralandia, ale keď sme tam boli my, tak to nebolo ani také plné. Je to vhodné aj pre návštevu s deťmi – tie si prídu na svoje v detskom bazéne so šmýkalkou a tobogánom. Dospelí zamieria do oddychového bazéna s hĺbkou 1,5m.

atrium-hotel-oddychova-zona

Oddýchnuť si môžete pri bare alebo na lehátkach a taburetkách v oddychovej časti, prípadne bokom na hojdacej lavičke – hneď vedľa vírivky.

atrium-hotel-hojdacka

Z tej najpodstatnejšej časti, žiaľ, žiadne foto ukázať nevieme. Každopádne, sauny sú mierne oddelené a sú tri. Jedna suchá fínska a dve parné. Ako celá bazénová časť, tak aj tieto tri sauny sú nové. Hneď pri saunách sú aj sprchy, ale ochladzovací bazénik absentuje.
Keď sme išli do sáun, plavky sme si pri saunách vyzliekli. Naopak, ak sme šli k bazénom alebo do vírivky, obliekli sme si ich naspäť.

Záver – je to novo vybudovaná časť, takže všetko ešte dýcha novotou. Nie je tu toho veľmi veľa, ale je to príjemné miesto na oddych za prijateľnú cenu.

Zdroj fotografií: https://www.facebook.com/pg/atrium.hotel.novy.smokovec/photos/?tab=album&album_id=10153860893773149

 

Diskusia k článku

komentár/-e