Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Kryštál Prešov

Základné informácie
Bezplavková zóna:skôr áno
Vstupné:13€ / 2 hod (bez infra sauny)
15€ / 2 hod (s infra saunou)
18€ / 3 hod
Otváracie hodiny:PO-PIA: od 09:00
SO-NE: od 15:00
Web:https://krystal-po.sk

Kryštál v Prešove evidujeme už dlhšie, ale dostali sme sa sem až nedávno. Raz sme sa o to už pokúsili, ale to sme vychytali asi sauny mimo prevádzky. Všeobecne je lepšie si zavolať vopred a objednať sa. Prísť len tak „na blind“ sa nemusí vyplatiť. Prišli sme sem najmä preto, že tu platí karta Multisport. Ako sme sa na mieste dozvedeli, platí to len na infrasaunu.

Booking.com

wellness-presov-krystal-2

Ak do infrasauny neplánujete ísť, máte to za 13€ na dve hodiny. Ak chcete aj infrasaunu, bude to plus 2€, t.j. 15€ / 2 hod. Okrem infrasauny je tu ešte parná a fínska sauna.

wellness-presov-krystal

Mňa osobne najviac potešila ochladzovacia kaďa, ktorú som tu, úprimne, veľmi nečakal. Vírivku tu ale nenájdete.

wellness-presov-krystal-3

V oddychovej miestnosti mi prišli slnečníky trošku komické, ale koniec koncov, aspoň to trošku znevšednili.

S opisom vybavenia som asi aj skončil, veľa tu toho nie je. A ani nie v takom štýle, ktorý by som mal za potreby kvetnato opisovať. Úprimne, mňa tento wellness ničím nezaujal, všetko mi prišlo len improvizované, pozliepané, akoby ten priestor ešte pred mesiacom slúžil na úplne iný účel. Aj infrasauna bola len kabína v akejsi kúpeľni. Obzvlášť s prihliadnutím na cenu ja osobne veľmi nevidím dôvod, prednostniť Kryštáľ pred inými wellnessmi v Prešove (napr. Placidus v Ruskej Novej Vsi, Aquapark Delňa, Villa Plaza). Asi len predpoklad, že tu bude menej ľudí, ale to je pre mňa v tomto prípade slabý argument.

Zdroj obrázkov: https://www.krystal-po.sk/

Diskusia k článku

komentár/-e