Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

VIP Sky Lounge – Horizont resort, Stará Lesná

Základné informácie
Bezplavková zóna:privátna zóna – je to na vás
Vstupné:100€ / 1 hod
Otváracie hodiny:na objednávku
Web:https://horizontresort.sk/mountain-spa/vip-sky-lounge/

VIP Sky Lounge – už z tohto názvu srší čosi nevšedné. Zďaleka to nie je bežné wellness centrum, o akých tu pravidelne píšeme. Ide o čiste privátnu záležitosť.

Booking.com

VIP-sky-lounge-horizont-resort-stara-lesna

Objednávka:
Objednať sa môžete aj telefonicky a obvykle na pevne stanovené časy. Posledný možný vstup je o 20:40, pričom medzi jednotlivými vstupmi je 10 minút na pripravenie priestoru pre ďalších hostí. T.j. vstupy sú takto: 16:00; 17:10; 18:20; 19:30; 20:40. Myslím, že objednať sa dá počas celého dňa, nie len od 16-tej, to bolo len pre ilustráciu. Buďte teda presní, aby ste sa nepripravili o drahocenný (v tomto prípade doslova drahocenný) čas. Obsluha vás nebude môcť nechať dlhšie.

VIP-sky-lounge-horizont-resort-stara-lesna-vyhlad-virivka

Čím je to špeciálne?
V Horizont Rezorte je aj „klasický wellness“, do ktorého onedlho tiež nazrieme. Vo VIP Sky Lounge vás nik nevyruší, ide o privátnu zónu. Prenajať si to môžete v skupine maximálne 10-tich ľudí. V takom prípade to už je aj cenovo prijateľné, ale prísť sem vo dvojici predstavuje pre priemerného občana SR istú dávku odhodlania. Predsa len, 100€ na hodinu je slušná suma.
Mimo toho je tu špeciálne aj všetko ostatné. Ste defacto na streche, vo vírivke pocitovo „vo vzduchu“, s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, v prípade dobrej viditeľnosti aj na Poprad a Nízke Tatry.

VIP-sky-lounge-horizont-resort-stara-lesna-virivka-vyhlad

Čo je k dispozícii?
Hneď po príchode vychladený Hubert. Ak ste sa pousmiali a čakali ste Moët, tak to by musela byť cena ešte raz taká. Poteší aj Hubert. Samozrejmosťou sú uterák, plachta, župan – všetko je k dispozícii vo viacerých kusoch. V užšej uličke je mini kuchynský kútik, hneď vedľa vešiaky na odloženie vecí a fínska sauna. Oproti fínskej saune, cez uličku, je toaleta. Výhľad zo sauny nesmie chýbať 🙂

Horizont_Resort-vip-sky-lounge-sauna

Na teraske sú aj lehátka, tie ale počas zimy asi veľmi nenájdu využitie. Vírivka má kapacitu 5 ľudí.

Horizont_Resort-sedenie-sky-lounge

Hodinka vám tu zbehne akoby to bolo päť minút, ale na tých „päť minút“ sa cítite ako na vrchole sveta 😀 Perfektný zážitok, aj keď skôr je to vhodné na výnimočnejšie chvíle/udalosti. 100€ nie je málo, ale ak sa sem vyberiete, rozhodne si ich užijete do posledných centov. 

PS: nie je to klasický wellness, preto hviezdičkové hodnotenie nie je možné vyplniť objektívne – neberte ho do úvahy. Návštevu odporúčame všetkými desiatimi.

Zdroj obrázkov: https://horizontresort.sk/galeria/vip-sky-lounge/

 

 

Diskusia k článku

komentár/-e