Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Hotel Fis*** Štrbské Pleso, Poprad

Základné informácie
Bezplavková zóna:áno
Vstupné:15€ / 2 hod
Otváracie hodiny:15:00 – 21:00
Web:https://www.hotelfis.sk

Vďaka svojej polohe je Hotel Fis*** veľmi dobre známy najmä lyžiarom, keďže je hneď vedľa zjazdovky pri Štrbskom Plese. Aj napriek extrémne lukratívnej polohe tu nájdete možnosť relaxu po lyžovačke alebo túre, za normálnu cenu. Nie vyslovene nízku, ale ani nie prestrelenú… takú normálnu 😀 Napríklad s takým wellnessom v Hoteli Čingov v Slovenskom raji je to aj veľmi dobrá cena, všetko je relatívne.

Booking.com

Na celom wellnesse sa nám najviac páčila oddychová miestnosť, paradoxne. Bolo v nej trošku chladnejšie, pripravené deky padli vhod. Čo bolo na tejto miestnosti také super? Výhľad. Síce značne obmedzený veľkosťou okna, ale aj tak fajn. Nejaké megalomanskejšie presklenie by padlo vhod, prípadne aspoň francúzske okná. Jedna časť výhľadu, tá menej zaujímavá, je na parkovisko. Druhá je priamo na zjazdovku. Okrem toho je oddychová miestnosť aj pekne zariadená, cítili sme sa v nej veľmi príjemne.

wellness-strbske-pleso-hotel-fis

Samotná saunová časť nezaostáva, realitný maklér by ju opísal slovom útulná. Je to také krajšie pomenovanie malého, respektíve nie veľkého priestoru 😀 . Srandy bokom, je to naozaj pekné a útulné, aj keď to nemá rozlohu futbalového ihriska. V tejto časti sú tri sauny – fínska s eukalyptovou vôňou, parná s bylinkovou vôňou a infrasauna. Sprchy, samozrejme, tiež. A k tomu aj posedenie v rohu.

wellness-strbske-pleso-hotel-fis-virivka

Čo tu ale reálne chýba je ochladzovací bazénik alebo kaďa 🙁 . To vnímame ako najväčšiu slabinu. Ak ste ale skôr na teplo, tak vám to vynahradí vírivka.

wellness-strbske-pleso-hotel-fis-virivka2

Nevieme, ako to tu býva bežne, ale my sme tu boli pred záverečnou (20-21:00), v čase, kedy sa ešte nelyžovalo. Podarilo sa nám vychytať súkromný wellness za štandardnú cenu 🙂

Zdroj obrázkov: https://hotelfis.sk/sk/fotogaleria/

Diskusia k článku

komentár/-e