Booking.com
Kontaktujte násAk nám chcete čokoľvek odkázať či navrhnúť.

Wellness Spa Bardejovské Kúpele, Bardejov

Základné informácie
Bezplavková zóna:sauny áno, bazény nie
Vstupné:12€ / 2 hod; 14€ / 3 hod; 16€ / 4 hod
Otváracie hodiny:PO – NE: 13:00 – 21:00
Web:http://www.kupele-bj.sk/wellness_spa

Čo by to boli kúpele bez sáun 😀 . Vo wellnesse v Bardejovských Kúpeľoch sme boli už dávnejšie, ale všetko máme v pamäti akoby to bolo včera. Žiaľ, vychytali sme taký čas, kedy bol mimo prevádzky aj Kneippov chodník, aj parná sauna. Predtým, než sme sem prišli, sme si nepozerali galériu, nevedeli sme teda do čoho ideme. Do wellnessu sa vchádza okolo bazénov, ktoré spravili celkom fajn prvý dojem.

Booking.com

wellness-bardejovske-kupele-bazeny2 wellness-bardejovske-kupele-bazeny

Po prejdení cez turnikety to už vyzerá trošku ináč, trošku viac „nemocnične“. 😀

wellness-bardejovske-kupele

Nájdete tu štyri typy sáun: infrasaunu, klasickú parnú, inhalačnú (práve táto bola mimo prevádzky, očakávam nejaký derivát parnej) a suchú fínsku – tá je celkom priestranná.

wellness-bardejovske-kupele-parnawellness-bardejovske-kupele-parna-saunawellness-bardejovske-kupele-finska-sauna

Žiaľ, po dobrom kole vo fínskej tu absentuje ochladzovací bazénik. Keď sme tu boli my (ešte v roku 2017, možno 2016), bola tu ochadzovacia kaďa. Aktuálne o kadi nie je na webe a fotkách žiadna zmienka, predpokladám teda, že kaďa tam už nie je. Svojho času bola rovno pred sprchami, no ostalo aspoň ochadzovacie vedro:

wellness-bardejovske-kupele-sprchy

Wellness dopĺňa oddychová miestnosť s vyhrievanými lehátkami.

bardejovske-kupele-wellness-oddychova-miestnost

Mňa osobne wellness v Bardejovských Kúpeľoch veľmi nezaujal. Nemôžem povedať, že by bol vyslovene zlý, to by som mu naozaj krivdil. V žiadnom prípade sa to nechytá na negatívny zážitok vo wellnesse v Hoteli Čingov 😀 . Jednoducho mi to len prišlo ako úplna šedá myška, ničim výnimočné – neurazí, ale ani nenadchne. Chýbala mi v tom atmosféra, ale v tomto smere som dosť náročný.

Vec, ktorú by som chcel vyzdvihnúť je nočné kúpanie vo wellness spa, ktoré je aktuálne v ponuke (jeseň 2018) – každý prvý piatok v mesiaci v čase 21:00 – 24:00. Na to by som sa ešte nahovoriť nechal 🙂

Zdroj obrázkov: http://www.kupele-bj.sk/fotogaleria_wellness_spa

 

Diskusia k článku

komentár/-e